Bayrampaşa Eşya Depolama

  • 0

Bayrampaşa Eşya Depolama

Eşya Depolama hizmetleri Anadolu yakası tüm ilçelerinde hizmet verdiği gibi Kentsel dönüşüm projelerin yoğun olduğu yerlerden biri olan Bayrampaşa ve bölgesinde eşya depolama hizmeti vermeye başladık.

Bayrampaşa eşya depolama hizmetlerinde diğer ilçelerde yaptığımız hizmetler gibi aynısı bu ilçemize de yapmaktayız. Hizmetlerimiz eşyalarınız komple ambalajlanıp paketlenip hazır hale getirilip depomuzda da bölümler halinde olan kısımlara eşyalarının miktarına göre yerleştirilip muhafaza edilmektedir. Firmamız yapmış olduğu tüm depolama hizmetlerinde eşya miktarına göre sigorta yapmaktadır.

Eşyalarınız sigortalı ve güvenli bir alanda başka eşya ile temas edilmeden karışmadan ve zarar görmeden muhafazası yapılmaktadır. Aynı zamanda depoya konulan eşyalarınız etiketleme sistemi ile numaralandırılmaktadır.

Depolarımız son derece hijyenik, rutubetsiz ve havalandırılmaktadır. Özdemir eşya depolama hizmetlerinde eşyalarınızı depolarken mutlaka sözleşmeye dayalı bir çalışma yürütmekteyiz. Bu yüzden gönül rahatlığı ile eşyalarınızı bizlere teslim edebilir ve güvenebilirsiniz. 

Özdemir Eşya Depolama 

0212 495 70 36 – 0532 781 20 36


İletişim

hemen-depo-iletişim

DEPOLAMADA KAMPANYA

ÖZDEMİR DEPOLAMA'da KIŞ Kampanyası başladı... Kentsel Dönüşüm Depolama Hizmetinde Toplu AYLIK Ödemelerde %20 İndirim Yapılmaktadır. Eşya Depolamada aynı zamanda Eşyalarınızın Ambalajlama ve Sigorta işlemleri yapılmaktadır. Daha detaylı bilgi için müşteri temsilcimizi arayıp bilgi edinebilirsiniz... 0850 304 89 85 danismanlik-ekspertiz

Depolama Fiyatımız

Parça eşya depolama 150 TL + KDV (AYLIK) den başlayan fiyatlarla
-
1+1 (bir oda bir salon eşya depolama) 200TL + KDV (AYLIK)
-
2+1 (iki oda bir salon eşya depolama ) 250 TL + KDV (AYLIK)
-
3+1 (üç oda bir salon eşya depolama ) 300 TL + KDV (AYLIK)