92482
  • BAYRAMPAŞA EŞYA DEPOLAMA


    Eşya Depolama hizmetleri Anadolu yakası tüm ilçelerinde hizmet verdiği gibi Kentsel dönüşüm projelerin yoğun olduğu yerlerden biri olan Bayrampaşa ve bölgesinde eşya depolama hizmeti vermeye başladık.

    Bayrampaşa eşya depolama hizmetlerinde diğer ilçelerde yaptığımız hizmetler gibi aynısı bu ilçemize de yapmaktayız. Hizmetlerimiz eşyalarınız komple ambalajlanıp paketlenip hazır hale getirilip depomuzda da bölümler halinde olan kısımlara eşyalarının miktarına göre yerleştirilip muhafaza edilmektedir. Firmamız yapmış olduğu tüm depolama hizmetlerinde eşya miktarına göre sigorta yapmaktadır.

    Eşyalarınız sigortalı ve güvenli bir alanda başka eşya ile temas edilmeden karışmadan ve zarar görmeden muhafazası yapılmaktadır. Aynı zamanda depoya konulan eşyalarınız etiketleme sistemi ile numaralandırılmaktadır.

    Depolarımız son derece hijyenik, rutubetsiz ve havalandırılmaktadır. Özdemir eşya depolama hizmetlerinde eşyalarınızı depolarken mutlaka sözleşmeye dayalı bir çalışma yürütmekteyiz. Bu yüzden gönül rahatlığı ile eşyalarınızı bizlere teslim edebilir ve güvenebilirsiniz.