bostancı eşya depolama

  • 0

bostancı eşya depolama

Bostancı Eşya Depolama Hizmeti

Bostancı bölgesinde evden eve nakliyat hizmetlerini yıllardır yaptığımız gibi son zamanlarda talep doğrultusunda eşya depolama hizmetide vermekteyiz. Ev eşyası depolamanın yoğun  yaşandığı yerlerden bir taneside Bostancı semtimizdir. Bunun en büyük sebebi kentsel dönüşümün yoğun olmasıdır. Ev depolama daha önceleri halk arasında denildiğinde tuhaf karşılanırdı ve güvensizlik vardı ön planda netice itibarı ile kullanmış olduğumuz eşyalar depo kelimesini duyduğumuzda hemen zarar görür rutubet alır veya güven duymazdık. ama gelişen modern çağımızda daha sağlıklı daha güvenilir zarar görmeyecek rutubet almayacak aklınızın rahat olabileceği bir ortam yaratık eşyalarınızı ofis malzemelerinizi yerinde paketleyip depolarımızda ister bölümler ister odalı sitemde muhafaza edebiliyoruz.bunları yaparken de sigortalı bir şekilde saklıyoruz.

Bostancı Ev Eşyası Deposu ve Güvenilir Depolama

Bostancı bölgesinde ev eşyası deposu bulunan depolama firmamız güvenilir eşya depolama hizmetiyle sizlere hizmet sunmaktadır. Depolarımız sürekli olarak özel güvenlik ve kameralarla korunmaktadır.Eşyalarınız uzun süreler eşya depolarımızda güvenle kalabilir.kaliteli hizmet ve uygun fiyatları sizlerle buluşturan Bostancı Eşya Depolama ile eşyalarınızı güvenle saklayın.Eşya Depolarımız hakkında daha detaylı bilgi için iletişime geçin.


İletişim

hemen-depo-iletişim

DEPOLAMADA KAMPANYA

ÖZDEMİR DEPOLAMA'da KIŞ Kampanyası başladı... Kentsel Dönüşüm Depolama Hizmetinde Toplu AYLIK Ödemelerde %20 İndirim Yapılmaktadır. Eşya Depolamada aynı zamanda Eşyalarınızın Ambalajlama ve Sigorta işlemleri yapılmaktadır. Daha detaylı bilgi için müşteri temsilcimizi arayıp bilgi edinebilirsiniz... 0850 304 89 85 danismanlik-ekspertiz

Depolama Fiyatımız

Parça eşya depolama 150 TL + KDV (AYLIK) den başlayan fiyatlarla
-
1+1 (bir oda bir salon eşya depolama) 200TL + KDV (AYLIK)
-
2+1 (iki oda bir salon eşya depolama ) 250 TL + KDV (AYLIK)
-
3+1 (üç oda bir salon eşya depolama ) 300 TL + KDV (AYLIK)