Menu Close

Büyükçekmece Eşya Depolama

Eşyalarınız Artık Evinize Sığmıyor mu ? Kolay Yolunu Bulduk.!

Depo-odalar Sistemi Türkiye’de İlk Olarak Firmamız Tarafınca Uygulanmaktadır. Atmaya Kıyamadığınız Tarih Kokan Eşyalarınızı Biz Sizin İçin Özel Odalar da Saklıyoruz. Depo-Oda Güvencesiyle Hem Sizin İçin Hemde Bizim İçin Değerli Olan Eşyalarınız Artık Güven Altında; Aklınız Eşyalarınızda Kalmasın…

Büyükçekmece eşya depolama‘da uzman kuruluş depolama adresinde sizlere daha kolay ve hızlı yardımcı olabilmek için Büyükçekmece şubemizde yenilikçi ve uzman kadrosuyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Büyükçekmece kentsel dönüşüm projesi altında %25 varan indirim fırsatıyla eşya depolama hizmeti + nakliyat hizmetine de %20 indirim ile şimdi rezervasyon yaptırınız.

Büyükçekmece ev depolama firmaları kapsamı altında artık Büyükçekmece eşya depolama artık çok kolay.. Yapmanız gereken tek şey bizi arayarak Büyükçekmece Depolamada depo-odaya sahip olabilirsiniz..

eşya depolama
Depolama Hizmeti

Depolanan eşyalar için artık hiçbir yer değişikliği söz konusu olamaz. Eşyalar uygun bir biçimde yerleştirildikten sonra üstleri uygun ambalaj malzemeleriyle örtülür.
Daha Sonrasında ÖZEL YAPIM KONTEYNIRLARA konulması uygun görülen eşyalar konteynırlara yerleştirilir, numaralandırılır ve sandıklar teslimata kadar açılmayacak bir şekilde mühürlenir ve kilitlenir.

UZMAN DEPO NEDEN GÜVENLİDİR?

Uzman Depo’nuz üst düzey güvenlik elemanları ve alarm sistemleriyle korunan özel bir alanda saklanmaktadır. Rutubetsiz, haşerelere karşı ilaçlanmış, küf barındırmayan, ısıya ve soğuğa dayanıklı Uzman Depo ile eşyalarınız her zaman güvence altındadır.

UZMAN DEPO GÜVENLİDİR ÇÜNKÜ;

  1. UZMAN Deponuz kapıdan alındığında kapısı kilitlenir ve anahtarı sadece sizde bulunur.
  2. Deponuz mühürlenir ve mühür numarası size teslim edilir. Sizin dışınızda kimse deponuzu açamaz.
  3. Uzman Deponuz ve eşyalarınız kapınızdan alındığı andan itibaren Yapı Kredi Sigorta güvencesi altındadır. (Bu hizmet için ekstra ücret talep edilmez.)
  4. Nakliye ve Depolama Sigorta poliçeleri ile eşyalarınız kaza, yangın ve hırsızlığı karşı sigortalanır.*
  5. Maksimum verimlilik prensibiyle tasarlanan Uzman Depolar, eşyalarınızın, saklandığı veya taşındığı anlarda hareket etmesini engelleyerek, korunmasını sağlar.