Esenler Eşya Depolama

  • 0

Esenler Eşya Depolama

Esenler Eşya Depolama hizmetlerinden kısaca bahsedersek şöyle;

İstanbul’da ilk kentsel projenin Başladığı yerlerden biri olan Esenler ve bölgesi Taşıma ve eşya depolama açısında büyük önem taşımaktadır.

En çok hareketliliğin olduğu yerlerden biri olan Esenler İlçesi evden eve nakliyat ve eşya depolamanın en yoğun yaşadığı yerlerden biri olma durumunda, Bizler firma olarak ilk eşya depolama hizmetlerimizi burada başlatmış durumda olduk.

Kentsel dönüşüme girmiş olan binalar yapımı bir buçuk ve iki sene bulan evler inşaatı bitene kadar eşyalarını muhafaza edebilmek adına depolama firmalarını tercih etmektedirler.

Hem ekonomik hemde daha güvenilir olduğu yoğun bir talep yaşanmaktadır. Özelikle yaz aylarında… Esenler eşya depolama hizmetlerinde yaptığımız hizmetler olarak daha önce de diğer yazılarımızda da belirtmiş olduğumuz gibi burada da aynı şekilde eşyalar komple adan zye kadar ambalajlanıyor paketlenip hazır hale getirilip depolarımızda uygun olan yere istiflenip muhafaza  edilmektedir.

Eşyalarınız son derece hijyenik, rutubetsiz ve havalandırma sistemiyle saklanılmaktadır. Aynı zamanda her türlü doğal afet(yangın,sel vb.) durumlar için sigortalanmaktadır.

Özdemir Eşya Depolama

0212 495 70 36 –  0532 781 20 36


İletişim

hemen-depo-iletişim

DEPOLAMADA KAMPANYA

ÖZDEMİR DEPOLAMA'da KIŞ Kampanyası başladı... Kentsel Dönüşüm Depolama Hizmetinde Toplu AYLIK Ödemelerde %20 İndirim Yapılmaktadır. Eşya Depolamada aynı zamanda Eşyalarınızın Ambalajlama ve Sigorta işlemleri yapılmaktadır. Daha detaylı bilgi için müşteri temsilcimizi arayıp bilgi edinebilirsiniz... 0850 304 89 85 danismanlik-ekspertiz

Depolama Fiyatımız

Parça eşya depolama 150 TL + KDV (AYLIK) den başlayan fiyatlarla
-
1+1 (bir oda bir salon eşya depolama) 200TL + KDV (AYLIK)
-
2+1 (iki oda bir salon eşya depolama ) 250 TL + KDV (AYLIK)
-
3+1 (üç oda bir salon eşya depolama ) 300 TL + KDV (AYLIK)