Evden Eve Nakliyat

Özdemir Evden Eve Nakliyat & Depolama

Özdemir Nakliyat firması  Olarak 1990  yılından bu yana ev,  ofis, fuar, banka, tekstil taşımacılığı hizmetleri sunmaktayız… Merkezi ataşehir kurulan  firmamiz yılların verdiği birikim ve tecrübe ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyi. Eşya taşıma ile ilgili hem görsel hemde  yazılı olarak gerekli bilgileri sunacağız sizlere

ana-1

Eşya Paketleme

Eşya paketleme hizmetlerinde  en önemli olan eşyanın iyi bir şekilde  paketlenmesidir. Paketleme iyibir şekilde yapıldığı taktirde zarar görme olasılığı çok düşük yaptığımız hizmetler olarak şöyle:

  • Mobilya sökme – Monte ambalajlama
  • Beyaz eşya Monte ambalajlama
  • Koltuk takımı ambalajlama
  • Elektronik malzeme paketleme ve kolileme
  • Mutfak Eşyaları kolileme ve beyaz eşya paketleme Monte işlemleri
  • Giysileriniz  için askılı elbise dolabı

Tüm bunların hepsi Sigortalı bir şekilde yapılmaktadır.

nakliyat-07-k nakliyat-02-k nakliyat-03-k nakliyat-04-k nakliyat-05-k nakliyat-06-k

Ofis Taşıma Hizmetleri 

İstanbul evden eve nakliyat hizmetlerinde ev eşyası taşımanın yanında Ofis taşıma hizmeti de verebilmekteyiz. Daha önce bir ofis büro malzemeleri taşımasını sağlamış olan firmamiz kurumsal taşımacılık konusanda profesyonel bir yapıya sahiptir. ofis_tasarimi_19Ofisinizi taşıma dan öncesinde ön incele gelip yapılır gerekli olan malzeme ekip ve araç  ayarlanır ve taşımanıza halı hazırà getirilir. İstanbul ofis taşımacılık konusunda güçlü referanslara sahip olan firmamız daima müşteri Memnuniyeti ön plana çıkarmaktâdır.

Ofis Taşımacılığı hizmetini yaparken önceden planlama yaparak, bu plan dahilinde hızlı ve zamanında taşıma gerçekleştirerek, müşteriye maddi Veya manevi kayıp yaşatmanın önüne geçmekte, aldığı hizmet talebini yüzünün akı ile gerçekleştirmektedir.

 

Araç Filomuz

Evden  eve taşımacılık hizmeti verirken kendi özmal evden eve kapalı çelik kasa Son model araçlarımızla hizmetinizdeyiz. Her iş bitiminden araçlarımız genel temizliği yapılmaktadır.

100_2057 100_2058

İstanbul Asansörlü Taşımacılık 

İstanbul da asansörlü taşımacılık hizmeti yaygın olmasa da eşyaların zarar görmemesi adına ve müşterilerimizin talepleri doğrultusunda asansörlü taşıma hizmeti sunabilmekteyiz.15.kata kadar eşyalarınız teleskopik sistemle rahat ve kolay bir şekilde evinize teslim edilmekte. evden eve taşımacılık sektöründe asansörlü taşıma ile içiniz rahat bir şekilde taşımacılığı sağlamaktayız…