92482
 • EVİNİ DEPOLA


  DAHA RAHAT BİR HAYATIN ANAHTARI SİZDE!

  Siz de fazla eşyalarınız için Özdemir depolama ya gelin; 7/24 güvenlikli, sigortalı, rutubetsiz, haşere kontrollü, hijyenik depolama ünitelerimizden kendinize uygun birini kiralayın; fazla eşyalarınız daha fazla keyfinizi kaçırmasın.
   

  Gözünüz arkada kalmasın! Kişisel deponuzun anahtarı sizde olacak. Eşyalarınızı dilediğiniz zaman kontrol edebilecek; deponuza yeni eşyalar ekleyebileceksiniz.

  Üstelik, Sancaktepe.  de açılan yeni şubemizle Özdemir depolama. da fazlalıklarınız için artık daha fazla yer var. Acele edin, Özdemir depolama  ile hayatınızdan fazlalıkları çıkarın.

  Anlaşmalı nakliye firmamızdan uygun fiyata, kaliteli hizmet almak için bizi arayabilirsiniz.
  1990 yılında Özdemir nakliyat.  şirket grubu istanbul merkezli olarak Özdemir  Nakliyat ltd. şti  ünvanı ile yarım asrı aşan bir tecrübeyle nakliyat sektöre hizmet vermeye devam etmektedir. 25’in üzerinde irili ufaklı nakliye aracımızla yurt içinde sektörün önde gelen ve aranan markalarından biri olarak faaliyetlerimize devam etmekteyiz. Bugün Türkiye’nin genelinde olan M.E.B bakanlığın okullarında kurulan teknoloji sınıfları ve öğretim görevlilerin bütün bilgisayarların yurt içi nakliyesinin taşınması firmamız tarafından gerçekleşmiştir. Taşımacılık sektörü faaliyetlerimiz dışında, Depolama, Paketleme ve Evden eve nakliyat sektörlerinde faaliyetlerimiz devam etmektedir.