Göztepe Ev Eşya Depolama

  • 0

Göztepe Ev Eşya Depolama

 Göztepe de eşya depolama hizmetimiz 2006 yılından bu yana devam etmektedir. Göztepe eşya depolama hizmetlerimizde ev ofis vb diğer tüm ürünlerinizi aylık yıllık olarak muhafaza edebilmekteyiz.

Ev eşyası depolamasının en yoğun yaşandığı yerlerden biri olan Göztepe ve civarı olan  yerler biz nakliye camiasının en çok hizmet verdiğimiz yerlerden biridir. kentsel dönüşüme girmiş olan binaların yerine yeni binaların yapılmasına kadar eşyaları muhafaza edebilecek bir güvenilir bir yere ihtiyaç vardır. Bizler Özdemir Nakliyat firması olarak eşyalarınıza uygun araç ekipman ve depomuzda da alan kiralıyoruz. Eşyalarınızı komple ambalajlı ve sökme işlemi dahilinde depomuza alıp tekrardan istediğiniz eve çıkartıp kurulum ve dizaynı sağlıyoruz biz bu işlemleri yaparken aynı zamanda sigortalı şekilde muhafaza edebilmekteyiz.


İletişim

hemen-depo-iletişim

DEPOLAMADA KAMPANYA

ÖZDEMİR DEPOLAMA'da KIŞ Kampanyası başladı... Kentsel Dönüşüm Depolama Hizmetinde Toplu AYLIK Ödemelerde %20 İndirim Yapılmaktadır. Eşya Depolamada aynı zamanda Eşyalarınızın Ambalajlama ve Sigorta işlemleri yapılmaktadır. Daha detaylı bilgi için müşteri temsilcimizi arayıp bilgi edinebilirsiniz... 0850 304 89 85 danismanlik-ekspertiz

Depolama Fiyatımız

Parça eşya depolama 150 TL + KDV (AYLIK) den başlayan fiyatlarla
-
1+1 (bir oda bir salon eşya depolama) 200TL + KDV (AYLIK)
-
2+1 (iki oda bir salon eşya depolama ) 250 TL + KDV (AYLIK)
-
3+1 (üç oda bir salon eşya depolama ) 300 TL + KDV (AYLIK)