Menu Close

Maltepe Eşya Depolama

Depolama sistemi ile sizlere geniş alanlar açmak, evinizde ve iş yerlerinizde ki kullanım alanlarınızı genişletmek adına hizmet vermekteyiz. Pek çok kişinin, kalabalık yapan eşyaları için uygun depo alanları bulamadıklarını bilmekteyiz. Bu gibi durumları önlemek, önüne geçebilmek adına verdiğimiz hizmet ile sizlere kolaylık sağlamaktayız.

Maltepe EŞYA DEPOLAMA HİJYENİKLİĞİ

Paketleme hizmetimiz ile bizlere teslim ettiğiniz eşyalarınızı, özenle ve düzgün bir şekilde ambalajlayıp, saklama alanlarımıza yerleştiriyor ve alış tarihlerinize kadar yerlerinde herhangi bir oynamada bulunmuyoruz.

Paketlenen eşyalarınız için kilit sistemi ile ve mühürlenmesi ile sizler teslim alana kadar herhangi bir açma işlemi gerçekleşmemektedir.

Maltepe EŞYA DEPOLAMA EŞYALARINIZIN ÖNEMİ

Eşyalarınız sizler için önemli olduğu kadar bizler içinde önem taşımaktadır. Bu açıdan Maltepe Eşya Depolama işleminden teslim sürecine kadar ki tüm süreçte özenli davranmaktayız.

Maltepe EŞYA DEPOLAMA ÖZVERİLİ PERSONEL

Personellerimizin özverileri ile koruma açısından herhangi bir problem oluşmamaktadır. Kamera sistemi ile sürekli olarak gözetim altında tutulmaktadır.

Sadece kamera olarak değil çalışan personeller olarak da denetleme yapılmaktadır.

Uzman personeller ile süreç kaliteli şekilde işlemektedir.

eşya depolama

Maltepe EŞYA DEPOLAMA ÜCRET POLİTİKASI

Dilediğiniz zaman arayarak ya da firmaya gelerek bilgi ve hizmet alabilmeniz mümkündür. Bu açıdan Maltepe Depolamasizlere yardımcı olmak için tüm ekip çaba harcamaktadır.

Ücretlendirme olarak aylık uygun ödeme sağlama seçenekleri sunduğumuzu söyleyebiliriz.

Sizlere oluşturulabilecek en kolay yöntemler uygulanmaktadır.

Maltepe EŞYA DEPOLAMA KORUMA

Ambalajlanmış eşyalarınızı bir daha ki gelişinize yani teslim sürecine kadar mükemmel kalitede koruma sağlamaktayız.