Menu Close

Silivri Eşya Depolama

Evlerinizde ya da iş yerlerinizde olan eşyalarınız, fazdalıkta olabilir, bir süre için güvenilir bir yerde olsun diye de kaldıyor olabilirsiniz.

Tercihleriniz doğrultusunda, neden farketmeden, sizin eşyalarınız sizler için önemli, bizler içinde aynı şekilde önem arz etmektedir.

SİLİVRİ EŞYA DEPOLAMA GÜVENLİK

Çalışma personellerimiz, sizlere en iyi ve kaliteli bir hizmet verebilmek adına elimizden gelenin fazlası yapmaktayız. 7/24 güvenlik sistemi kamera ile korunan firmamız için, ayrıca güvenlik personelleride bulunmaktadır.

Eşyalarınız profesyonel anlamda bizlerle güvence altında Silivri Eşya Depolama olduğunu belirtebiliriz.

SİLİVRİ EŞYA DEPOLAMA HER DAİM YANINIZDA

Her saatte ulaşabileceğiniz firmamız için, telefonla arayarak bilgi alabilmeniz mümkünüdür.

Personellerimiz süreç hakkında doğru bilgileri size, çok vaktinizi almadan bildirmektedir.

Süreç yönetimi olmayan her iş başarısızlıkla sonuçlandığı için, kurum olarak süreç yönetiminde en kaliteli hizmeti verdiğimizi söyleyebiliriz.

eşya depolama

SİLİVRİ EŞYA DEPOLAMA KORUMASI

Evinizde ya da iş yerlerinizde fazlalık olan ya da bir süre muhafaza edilmesini istediğiniz eşyalarınızın korunması için en iyi hizmeti sunduğumuzu söyleyebiliriz.

Ayrıca uygun miktarlar ile aylık ödemeler seçenekleri ile çok büyük miktarların Silivri Depolama altına girmeyeceğinizi belirtebiliriz.

SİLİVRİ EŞYA DEPOLAMA KİLİTLEME SİSTEME

Eşyalarınız için uygun ambalajlama sistemi ve konteynırlarda muhafaza edilmesi ile sizler için yapılan kilitleme sistemi ile, anahtar sizlerde kalacaktır ve bir sonraki gelişinize kadar herhangi bir açılma süresi gerçekleşmeyecektir. İyi bir firma için bizler ile çalışmaya başlayabilirsiniz.