Ana Sayfa

Eşya Depolama da Nakliyat

Ev eşyası depolama işinde nakliyesi de bir o kadar önemlidir. Evinizde hazırlanıp paketlenen eşyalar asansörlü taşıma ile nakliye aracına itina ile yüklenip taşıması yapılır. Yine depodan alınan eşyalar nakliye aracı ve taşıma asansörü ile evinize güvenli bir şekilde taşınır. Sorun sıkıntı yaşamazsınız.

İstanbul eşya depolama

Eşya Depolama Sigortası

Tabii ki eşya depolama hizmetinde en önemlisi sigortalı olarak hizmet vermekteyiz. Depolarımız yedi gün yirmi dört saat kameralı sistem ile görülmektedir. Bu sigorta sadece depolar için değil eşyaların nakliyesinde de geçerlidir. Anlayacağınız sigortalı olarak depoluyoruz.

istanbul ev depolama

Firmamız İstanbul da ve dışarıdan gelen müşterilerine Eşya Depoları temin etmekteyiz. Sizler için sunduğumuz fiyatlarımız İstanbul’da sadece İstanbul Depo’da bulabilirsiniz. Daha uygun, daha ucuz eşya depoları fiyatları bizde.

Anadolu Yakası Eşya Depolama

İstanbul içi hemen hemen her bölgesinde ev eşyası depolarımız mevcuttur. Anadolu yakasında kapalı depolarımız mevcuttur.

Avrupa Yakası Eşya Depolama

İstanbul Avrupa yakası ev depolama ofis ve eşya depolama hizmetleri mevcuttur. Uygun fiyatlara depolama hizmetleri.

İstanbul eşya depolama

Tayininiz yurt dışına çıktı veya lojman süreniz bitti veya mevcut evinizi acilen boşaltmanız gerekiyor hiç endişeniz olmasın. Eşyamı kime güvenip nasıl bir depoya koyacağım diye artık korkmayın. Eşyanızı bize, İstanbul eşyası  depolama hizmeti vermekte olan bizlere  teslim edin ki, gözünüz arkada kalmasın. Depomuz güvenli ve sigortalıdır. Her ay sürekli olarak ilaçlanıp dezenfekte edilmektedir. Eşyalarınızı depomuza almadan önce kalıcı ambalaj yapıp numaralıyoruz. Eşyalarınızı nasıl teslim etmişseniz ayni temizlik ve şartlarda sıra numarasına göre teslim alıyorsunuz.Biz varken gözünüz arkada kalmasın emin ellerdesiniz.Bu hizmetimizin içeriği ve depolama sistemi ve fiyatlandırma hakkında detaylı bilgi için lütfen 0 532 781 20 36 numaralı telefonumuzdan müşteri temsilcimiz ile irtibata geçiniz.

İstanbul Eşya Depolama Nasıl Yapılmalı?

Eşyalarınızı depomuza teslim etmeden önce eşyanızı teslim edeceğiniz firmayı daha yakından tanımak o firma hakkında detaylı bilgiye sahip olmak istersiniz. Bu amaçla ön görüşme ya firmamız ofisine gelerek ya da firmamız yetkilisi sizin evinize gelerek birebir görüşme yapmak hem sizin hem de firmamızın birbirimiz hakkında kanaat sahibi olmamıza yarayacaktır. İlk görüşmeden sonra evinize gelen firmamız eksperi eşyalarınızı yerinde görerek evinizde ortalama kaç metreküp eşya olduğunu, eşyalarınızın kalitesine ve yoğunluğuna göre nasıl ve ne tür ambalaj malzemeleri kullanılarak kalıcı ambalaj yapılacağına karar verip, buna göre paketleme ve eşyalarınızın depomuza taşınması, aylık depolama masrafınızı ne kadar olacağı hakkında bilgilendirme yapılır. Sizde bu bilgiler ve firmamızın güvenirliğini de değerlendirerek eşyalarınızın firmamız deposunda depolanıp depolanamamasına kararınızı verirsiniz. Ayrıca fiyatlandırma yapmamızı istediğiniz depolama hizmetimiz için BURAYA bilgilerinizi yazdığınızda müşteri temsilcimiz en kısa sürede fiyatlandırma yaparak size dönecektir.

eşya depolama istanbul

İstanbul eşya depolama fiyatları

Böylece belirli bir süre herhangi bir yerde bekletilmesi gereken eşyalar istenildiği kadar firmaların depolarında güvenli bir şekilde bekletilir. Sonrasında ise istendiği zaman eşyaların istenilen adrese nakliye edilmesi istenebilir. Ayrıca Ev ”Taşınmadan Önce Yapılması Gerekenler” adlı makalemizi okuyup depolama şirketi gelmeden önce hazırlık yapma konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. Eşya deposu ararken ucuz firma değil kaliteli firma arayışına giriniz. Ucuz firma aramak sizi yanıltabilir ve başınızı ağrıtabilir. Bunun nedeni ise bu emek ve güç isteyen işin ucuz yapılamayacağını anlamak en azından düşünmek gerekir. Emek ve güç isteyen işler ucuz yapılamaz. Yapılırsa bir sıkıntı ve çıkar söz konusu olabilir veya daha sonra fiyatlar beğenmediğimiz fiyatlardan daha üst fiyatlara yükselebilir. Bunları da korsan firmalar yapmaktadır. Kurumsal firmalarla taşınmanızı tavsiye ediyoruz.